מוסך נט מוסך נט

מוסכים     רכבים


דגם מכונית פולקסווגן פורט EOS: מכונית קופה-קבריולה מפוארת ויוקרתיתדגם פולקסווגן פורט EOS הוא מכונית קופה-קבריולה מפוארת ויוקרתית המיוצרת על ידי חברת פולקסווגן משנת 2006 ועד היום. המכונית הוצגה לראשונה בתערוכת הרכב של פרנקפורט בשנת 2005. המכונית מיוצרת בעיר אוסנבריק שבגרמניה.
המכונית מצוידת בגג מתקפל קשיח, שניתן לפתוח ולסגור תוך 25 שניות בלבד. הגג נפתח ונסגר על ידי מנגנון אלקטרו-הידראולי. המכונית זמינה במספר רמות גימור, הכוללות את הבסיסית, ה-Comfortline, ה-Trendline וה-Sport.
המכונית מצוידת במנוע בנזין בנפח 2.0 ליטר או במנוע טורבו-דיזל בנפח 2.0 ליטר. מנוע הבנזין מפיק 200 כוחות סוס ו-280 ניוטון-מטר של מומנט, בעוד שמנוע הטורבו-דיזל מפיק 140 כוחות סוס ו-320 ניוטון-מטר של מומנט. המכונית משודכת לתיבת הילוכים ידנית בעלת 6 הילוכים, או לתיבת הילוכים אוטומטית בעלת 6 הילוכים.
המכונית מאובזרת היטב וכוללת בין היתר: מערכת שמע עם נגן CD ומערכת בידור תומכת DVD ו-MP3, מערכת בקרת אקלים מפוצלת, חלונות חשמליים, מראות חשמליות, מושבים מחוממים, הגה כוח, מערכת ניווט לוויינית, מצלמת רוורס, מערכת בקרת פתיחת גג, מערכת נעילת גלגל אחורי, מערכת כריות אוויר לנהג ולנוסעים הקדמיים, מערכת בקרת יציבות אלקטרונית, ומערכת מניעת התנגשות.
המכונית זכתה לביקורות חיוביות על העיצוב המושך שלה, על ביצועי המנוע העוצמתיים, ועל האבזור העשיר שלה. המכונית זכתה גם במספר פרסים, כולל פרס "מכונית השנה" של מגזין "טופ גיר" לשנת 2007.
דגם פולקסווגן פורט EOS היא מכונית מפוארת ויוקרתית המציעה שילוב מושלם של ביצועים, אבזור נוחות ובטיחות."

חברה פולקסווגן פורט
תאור דגם 1F73V2
מרכב קבריולט
כינוי מסחרי EOS
נפח מנוע 1984
משקל כולל 2000
גובה 2000
רמת גימור 2000
כח סוס 200
מספר דלתות 2
מזגן X
כריות אויר 4
ABS X
אוטמטי X
חלון גג X
שנה X
הנעה 4X2
הגה כח X
חלנות חשמל 4
גלגלי מגנזיום X
סוג דלק בנזין
ארגז בנזין
בקרת יציבות X
היבריד X
מספר מושבים 4
קושר גרירה 0